Mbante 41 thika, policia arreston të dyshuarin

Kronikë e zezë

Mbante 41 thika, policia arreston të dyshuarin

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i janë sekuestruar 41 thika të llojeve të ndryshme, shufër metalike dhe gjashtë boksa.

Në njoftimin e policisë thuhet se i dyshuari ishte duke i shitur si shitës ambulant në treg.

Qarshia e Gjatë, Pejë 16.08.2022 – 09:20. Një mashkull kosovar është arrestuar pasi nga i njëjti janë sekuestruar 41 thika të llojeve të ndryshme, shufër metalike dhe 6 boksa të hekurit që i dyshuari ishte duke i shitur si shitës ambulant në treg. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat