Kanosi tri herë një femër, policia arreston 33-vjeçarin në Ferizaj

Kronikë e zezë

Kanosi tri herë një femër, policia arreston 33-vjeçarin në Ferizaj

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Policia në Ferizaj mbrëmë ka arrestuar një mashkull pasi për tri herë radhazi kishte kanosur një femër.

Personi me inicialet N.G i moshës 33 vjeçar, kishte kanosur për të tretën herë gruan B.M e moshës 21 vjeçare.

“Policia të dyshuarin e ka arrestuar dhe shoqëruar në stacionin e policisë në Ferizaj.

Pas intervistimit nga policët hetues, me vendim të Prokurorit të rastit, i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë, për procedura të mëtejme hetimore” thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat