I vjedhin motoçikletën në Prishtinë, rasti po hetohet

Kronikë e zezë

I vjedhin motoçikletën në Prishtinë, rasti po hetohet

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se person të panjohur i kanë vjedhur motoçikletën e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 15:40 në rrugën “Afrim Loxha”, në Prishtinë.

Tutje siç thuhet në raport, rasti është nën hetime.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur i kanë vjedhur motoçikletën e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat