Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë të premten rreth orës 12.

Sipas policisë, nëna e viktimës e ka raportuar rastin, e cila ka thënë se e bija ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat