Shtime: Babai raporton se i është zhdukur vajza

Kronikë e zezë

Shtime: Babai raporton se i është zhdukur vajza

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Një burrë nga fshati Mollopolc i Shtimes, ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

“Fsh. Mollopolc, Shtime 20.09.2022 – 17:00.  Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare, vajza e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat