Gjendet një mjet shpërthyes në Gjakovë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet shpërthyes në Gjakovë

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një person nga Gjakova ka raportuar se ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Policia njofton se njësiti për deminim i FSK-së ka larguar mjetin e dyshuar nga vendi i ngjarjes pa ndonjë incident.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat