​Dyshime për keqpërdorim seksual ndaj vajzës me çrregullime mendore

Kronikë e zezë

​Dyshime për keqpërdorim seksual ndaj vajzës me çrregullime mendore

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se vajza e tij me të meta psikike dyshon se është duke u keqpërdorur seksualisht.

Rasti është raportuar më 22 shtator në Prishtinë.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat