Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Kronikë e zezë

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 2 mijë e 120 gjoba trafiku në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 45 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 29 persona dhe 17 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat