Digjet një depo me mallra në Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet një depo me mallra në Prishtinë

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Një person ka informuar se në rrethana të panjohura në zjarr i është përfshirë depo me mallra. 

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Justina Shkupi”, në Prishtinë. 

Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat