Një burrë kafshohet nga qeni në Prishtinë, intervistohet pronarja e tij

Kronikë e zezë

Një burrë kafshohet nga qeni në Prishtinë, intervistohet pronarja e tij

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një burrë në rrugën “UÇK” në Prishtinë është kafshuar nga një qen.

Lidhur me rastin është intervistuar pronarja e qenit.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHKATIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM/Rr. UÇK-së, Prishtinë, 25.09.2022-123:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar-kafshuar nga qeni i të dyshuarës femër kosovare. E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat