Dy të lënduar nga një vetaksident në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dy të lënduar nga një vetaksident në Prishtinë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur sot në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë.

Këtë bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Policinë e Kosovës për Prishtinën.

“Sot rreth orës 13:00, në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Policia ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti”,ka thënë Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat