Gjilan: Arrestohet i kërkuari me urdhëresë të Gjykatës

Kronikë e zezë

Gjilan: Arrestohet i kërkuari me urdhëresë të Gjykatës

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 08:25
Foto ilustrim

Policia gjatë ditë së djeshme ka arrestuar të dyshuarin V.L, 25 vjeçar.

Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Gjilan për veprën penale “Lëndim i lehtë trupor” me dënim burgimi prej njëqind e tetëdhjetë ditë ditësh.

Pas përfundimit të procedurave i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat