Zhduket një femër në veri të Mitrovicës

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në veri të Mitrovicës

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia me datë 22.09.2022 dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur në fshatin Jabukë në veri të Mitrovicës.

Tutje siç bëhet e ditur në raport, lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti vazhdon të hetohet.

“Më  26.09.2022 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e ti femër kosovare me 22.09.2022 ka dalur nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat