​Arrestohet një person i kërkuar për vjedhje në Kaçanik

Kronikë e zezë

​Arrestohet një person i kërkuar për vjedhje në Kaçanik

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 17:13
Foto ilustrim

Policët e stacionit në Kaçanik nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj sot në orën 12:20 në Ivajë të Kaçanikut kanë arrestuar personin e kërkuar me inicialet Ç.L. (23).

Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale vjedhje me dënim burgimi prej një vit e pesëdhjetë ditëve.

Pas kompletimit të dokumentacionit, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat