Arrestohet një i moshuar në Pejë, dyshohet se rrahu të renë

Kronikë e zezë

Arrestohet një i moshuar në Pejë, dyshohet se rrahu të renë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 21:38
Foto ilustrim

Një i moshuar në Pejë ka përfunnduar në ndalim policor pasi që dyshohet se ka kryer vepren penale “Dhunë në familje”.

Ai dyshohet se ka rrahur renë e tij.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi.

Nikçi tha se i moshuari u ndalua për 48 orë.

“Po, një i moshuar dyshohet se ka kryer veprën penale “Dhunë në familje” dhe ka përfunduar në ndalim policor për 48 orë” – tha ai.

Siç raporton media, i dyshuari është i moshës 74 vjeçare.

I njëjti thuhet se i ka kërkuar gruas së djalit të tij të largohet nga shtëpia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat