Aksident në Lushtë të Mitrovicës, katër të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Lushtë të Mitrovicës, katër të lënduar

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 22:18
Foto ilustrim

Katër persona janë lënduar si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës, konkretisht në segmentin rrugor Mitrovicë – Pejë.

Kështu Avni Zaiti, zëdhënës i policisë për rajonin e Mitrovicës.

“Aksidenti trafiku me lëndime i ndodhur rreth orës 14:00, në rrugën rajonale Mitrovicë -Pejë segmenti rrugor në fshatin Lushtë të Mitrovicës.

Në aksident u përfshi një veturë. Si pasojë e aksidentit, katër persona kanë pësuar lëndime” – tha Zaiti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat