Përleshen mes vete një mashkull e një femër në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Përleshen mes vete një mashkull e një femër në Fushë Kosovë

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 10:46
Foto ilustrim

Mbrëmë në Fushë Kosovë raportohet se pas një mosmarrëveshjeje janë përleshur fizikisht mes vete dy të dyshuarit, një mashkull dhe një femër.

Si pasojë e përleshjes, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore.

Ata janë dërguar për tretman mjekësor.

Policia njofton se rasti është nën hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat