Zubin Potok: Persona të panjohur dëmtojnë një kabllo optike të policisë

Kronikë e zezë

Zubin Potok: Persona të panjohur dëmtojnë një kabllo optike të policisë

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 08:36
Foto ilustrim

Disa persona të panjohur kanë dëmtuar një kabllo optike, e cila ishte në pronësi të policisë, në orët e para të së premtes, në fshatin Uglar të Zubin Potokut.

“Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer hetime.

Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që të hapet rastit si më lart”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat