I rrituri ngacmon me fjalë të miturën, arrestohet

Kronikë e zezë

I rrituri ngacmon me fjalë të miturën, arrestohet

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një person në Istog dje ka përfunduar në pranga nën dyshimin për ngacmim seksual.

I njëjti, është arrestuar shkaku se kishte ngacmuar me fjalë viktimën e gjinisë femërore.

Viktima, sipas raportit policor është e mitur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat