Rrahje me shufër e skallper mes gjashtë personave në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrahje me shufër e skallper mes gjashtë personave në Prishtinë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Gjashtë persona janë përfshirë në një rrahje që ndodhi dje në rrugën Rugova në Prishtinë.

Të përfshirët dyshohet të kenë përdorur edhe shufër metalike e skallper gjatë rrahjes.

Policia njofton se si pasojë e këtij rasti, të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor në ShSKUK.

“Me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat