Zhduket një vajzë në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Gjilan

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Një vajzë është zhdukur në Gjilan. Babai i vajzës ka raportuar në polici se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Vajza është zhdukur që nga pasditja e së premtes.

Rasti është nën hetime, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat