Digjet një farmaci në Vlorë

Kronikë e zezë

Digjet një farmaci në Vlorë

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 07:32
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një farmaci është djegur gjatë natës në bulevardin Vlorë-Skelë, rreth orën 02:30 e natës.

Dyshohet se është e qëllimshme, mirëpo shkaqet nuk dihen ende.

Ndërkohë, dyshimet e para janë që i kanë hedhur lëndë djegëse.

Vijon...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat