​Policia arreston një person të kërkuar në Vushtrri

Kronikë e zezë

​Policia arreston një person të kërkuar në Vushtrri

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 08:43
Ilustrim

Policia ditën e djeshme, ka arrestuar një person të kërkuar në Vushtrri.

Personi i arrestuar i dyshuari, është A. F., 40 vjeçar, shtetas i Republikës së Kosovës.

Policia njofton se pas përfundimit të procedurave policore është dërguar në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej dy viteve.

“Vushtrri, 02 tetor 2022-Gjatë ditës së djeshme njësitet policore në Vushtrri, në bazë të urdhëresës kanë arrestuar një person i cili ishte në kërkim me urdhëresë të lëshuara nga Gjykata kompetente.

Personi i arrestuar i dyshuari, A. F., 40 vjeçar, shtetas i Republikës së Kosovës, i njëjti pas përfundimit të procedurave policore është dërguar në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej dy viteve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat