Qëllon veten për vdekje me pushkë gjuetie

Kronikë e zezë

Qëllon veten për vdekje me pushkë gjuetie

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Policia njofton për vdekjen e një personi në Zubin Potok. Sipas policisë, i njëjti dyshohet se e ka qëlluar veten me pushkë gjuetie.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar për obduksion, ndërsa rasti është hapur si “hetim i vdekjes”.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES/Zubin Potok 04.10.2022 – 19:27. Raportohet se viktima mashkull kosovar ka qëlluar veten me pushkë gjuetie duke pësuar plagë vdekjeprurëse. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion. Rasti në hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat