Gjilanasi ngacmon seksualisht një të mitur, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjilanasi ngacmon seksualisht një të mitur, arrestohet

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht viktimën e mitur.

Rasti ka ndodhur në Gjilan, të premten rreth orës 10:25.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të të cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje".

Keshtu thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat