Dy persona në Gjilan rrahin mjekun, arrestohen të tretë nga policia

Kronikë e zezë

Dy persona në Gjilan rrahin mjekun, arrestohen të tretë nga policia

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

Janë arrestuar tre të dyshuar gjilanas, dy prej tyre pasi që kanë sulmuar fizikisht të dyshuarin e tretë i cili është mjek, të cilit i kanë shkaktuar lëndime.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan, të shtunën rreth orës 12:52.

I dyshuari i tretë është arrestuar për shkak të dyshimit se ka kryer veprën trajtim i pandërgjegjshëm mjekësor dhe për shkak të sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

“Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, njoftoi Policia e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat