Prizenasi sulmon të miturin, shkak mos-marrëveshjet familjare

Kronikë e zezë

Prizenasi sulmon të miturin, shkak mos-marrëveshjet familjare

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht viktimën i mitur.

Kurse motivet e sulmit dyshohet të jenë mosmarrëveshje e më hershme familjare.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Fadil Balaj” në Prizren, të shtuën rreth orës 15:00.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat