Mitrovicasi ia vë zjarrin një kafiterie

Kronikë e zezë

Mitrovicasi ia vë zjarrin një kafiterie

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Një person në fshatin Shupkovc të Mitrovicës është arrestuar, pasi dyshohet se ia ka vënë zjarrin një lokali-kafiterie, ku për pasojë është djegur dera e lokalit dhe një pjesë e tepihut është dëmtuar.

Rasti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së premtes, rreth orës 17:30.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat