Grabitje e armatosur në Gjilan, punëtorët e marketit arrijnë ta ndalojnë hajnin

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Gjilan, punëtorët e marketit arrijnë ta ndalojnë hajnin

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në Gjilan.

Megjithatë, policia njofton se pasi i dyshuari nën kërcënimin e armës ka grabitur paratë nga arka, punëtorët e marketit gjatë ballafaqimit kanë arritur ta ndalojnë hajnin.

Nga njësiti policor i dyshuari është arrestuar si dhe ju është konfiskuar një armë zjarri me një karikator me katër fishek.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat