Vdiq personi që ishte aksidentuar në Lipjan

Kronikë e zezë

Vdiq personi që ishte aksidentuar në Lipjan

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Një burrë që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku ditë më parë, vdiq dje.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë u dërgua në IML për obduksion.

Aksidenti ka ndodhur më 12 nëntor, rreth orës 21:00, në Lipjan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat