Ngacmohet seksualisht një femër në Lipjan

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht një femër në Lipjan

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar se në vazhdimësi është duke u ngacmuar seksualisht nga një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më 29.11.2022, në Lipjan.

Tutje në raport bëhet e ditur se në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima e mitur femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi është duke u ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull kosovar. Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat