Shkuan për të deponuar në bankë, iu vidhen paratë nga dy persona të maskuar

Kronikë e zezë

Shkuan për të deponuar në bankë, iu vidhen paratë nga dy persona të maskuar

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Një punëtore përgjegjëse për deponimin e parave në një kompani në Graçanicë, ka raportuar se së bashku me tri koleget e saj me veturë kishin shkuar te banka për të deponuar paratë e pazarit ditor.

Sipas raportit të policisë, në parkingun e bankës nga bagazhi i veturës së tyre në të cilën i kishin pasur paratë, dy persona të panjohur të maskuar ia kishin vjedhur paratë.

Ata më pas ishin larguar në drejtim të panjohur në një veturë me targa vendore.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat