E rrahu vëllanë për pronë, arrestohet një person në Prizren

Kronikë e zezë

E rrahu vëllanë për pronë, arrestohet një person në Prizren

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të premten rreth orës 13 në Prizren.

Ai dyshohet se e ka rrahur vëllanë e vet pas një mosmarrëveshjeje në lidhje me pronën.

Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat