E rrahu të dashurën, arrestohet pejani

Kronikë e zezë

E rrahu të dashurën, arrestohet pejani

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të premten rreth orës 17 e 20 në Pejë.

Ai dyshohet se e ka sulmuar fizikisht të dashurën.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Nuk jepen detaje tjera nga policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat