Kërcënoi anëtarët e familjes, arrestohet një burrë në Shtërpcë

Kronikë e zezë

Kërcënoi anëtarët e familjes, arrestohet një burrë në Shtërpcë

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar dje në Shtërpcë.

Ai në gjendje të dehur ka kanosur mbesën dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Ai poashtu ka demoluar orenditë në shtëpi.

Me vendim të prokurorit, siç ka bërë të ditur Policia, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat