Gjendet një burrë i vdekur në Pejë

Kronikë e zezë

Gjendet një burrë i vdekur në Pejë

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 10:47
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën ” Shtjefën Gjeqovi” në Pejë, një person është gjetur i shtirë në shtëpinë e tij në krevat dhe dyshohet se është pa shenja jete.

Policia dhe autoambulanca menjëherë kanë shkuar në vendngjarje lidhur me rastin që ka ndodhur të shtunën.

Po ashtu u tha se dhe nga mjeku kujdestar është konfirmuar se viktima mashkull 47 vjeç është pa shenja jete.

“Në vendin e ngjarjes ka arritur edhe Prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij trupi i viktimës është dërguar në Institutin e mjekësisë ligjore në Prishtinë për Obduksion, dhe rasti cilësohet ” Hetim i Vdekjes””, njoftoi Policia e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat