Deçanasi vdes si pasojë e lëndimeve nga rrëzimi aksidental

Kronikë e zezë

Deçanasi vdes si pasojë e lëndimeve nga rrëzimi aksidental

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 10:45
Ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore ka vdekur pasi është lënduar si pasojë e rrëzimit aksidental.

Rasti në polici është haspur si “hetim i vdekjes”, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

“HETIM I VDEKJES/Fsh Carrabreg, Deçan 05.12.2022-16:30 Nga familjarët e tij në QKMF, është dërguar pa shenja jetë viktima mashkull kosovar.

Sipas familjarëve viktima ishte rrëzuar aksidentalisht dhe si pasojë e lëndimeve të marra kishte ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për autopsi”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat