Vdes pas një sëmundje të rëndë polici i Kosovës

Kronikë e zezë

Vdes pas një sëmundje të rëndë polici i Kosovës

Më: 24 janar 2023 Në ora: 11:31
Policia

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë oficeri i Policisë së Kosovës dhe veterani i UÇK-së, Latif Daka.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë familjarët në rrjetet sociale.

Ata kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet nesër (e mërkurë) në ora 14:00, në fshatin e lindjes, Vërshecë, Komuna e Suharekës.

“I qoftë i lehtë dheu i Kosovës, që aq shumë e çmoi e dha për të! Qoftë i përjetshëm kujtimi për të”, thuhet në njoftimin e familjes.

Image
Latif Daka
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat