Kërset boksi në Prishtinë, dy shofer grushtohen për një zënkë në komunikacion

Kronikë e zezë

Kërset boksi në Prishtinë, dy shofer grushtohen për një zënkë në komunikacion

Më: 25 janar 2023 Në ora: 16:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Dy shoferë janë rrahur fizikisht sot në Prishtinë.

Shkak për këtë është bërë një zënkë e momentit në komunikacion.

Për fat të mirë, dueli nuk zgjati shumë dhe dy shoferët vazhduan rrugëtimin e tyre pasi krijuan një shfaqje të turpshme afër stacionit të autobusëve

Pamjet:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IndeksOnline (@indeksonline)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat