​E përcillte dhe e shqetësonte në punë, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Kronikë e zezë

​E përcillte dhe e shqetësonte në punë, arrestohet i dyshuari në Gjilan

Më: 27 janar 2023 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person, pasi dyshohet se në vazhdimësi kishte ngacmuar një femër duke e përcjellë atë në rrugë dhe shqetësuar në vendin e punës.

Rasti ka ndodhur të enjten, në Gjilan dhe është inicuar si ngacmim.

Gjilan 26.01.2023, Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti në vazhdimësi kishte ngacmuar viktimën femër kosovare duke e përcjellë atë në rrugë dhe shqetësuar në vendin e punës ku ishte duke punuar viktima.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat