Skenderaj, një burrë arrestohet për kanosje dhe ngacmim seksual

Kronikë e zezë

Skenderaj, një burrë arrestohet për kanosje dhe ngacmim seksual

Më: 28 janar 2023 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar mbrëmë në rrugën “28 Nëntori” në Skenderaj për kanosje dhe ngacmim seksual.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare.”, ka bërë të ditur Policia

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat