Zhduket një femër në Obiliq

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Obiliq

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Një person ka raportuar të mërkurën se një femër është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më datë 29.01.2023 rreth orës 14:00, në Obiliq.

Tutje bëhet e ditur se rasti vazhdon të hetohet.

“Me 01.02.2023 një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat