Po ndiqej nga policia dhe e gjuan drogën nga dritarja, arrestohet

Kronikë e zezë

Po ndiqej nga policia dhe e gjuan drogën nga dritarja, arrestohet

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Lipjan.

Ai fillimnisht i ka ikur policisë dhe më pas ka hedhur një sasi të narkotikëve nga vetura.

Policia e ka arrestuar atë si dhe ka arritur ta sekuestrojë sasinë e drogrës.

“Lipjan 01.02.2023 – 00:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që fillimisht me veturë nuk iu është ndalur policisë, dhe gjatë ikjes ka hedhur një sasi të narkotikëve nga vetura, e më pas është ndaluar, sasia e narkotikëve është sekuestruar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat