Zhduket një vajzë e mitur në Podujevë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Podujevë

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 09:24
Ilustrim

Një vajzë e mitur është zhdukur në Podujevë.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e saj.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Lagjja e Dëshmorëve, Podujevë 03.02.2023-15:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat