​Keqpërdorim i detyrës zyrtare, arrestohet një person

Kronikë e zezë

​Keqpërdorim i detyrës zyrtare, arrestohet një person

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 11:13
Foto ilustrim

Një person është identifikuar dhe arrestuar në Gjilan.

Ai u arrestua nën dyshimin se ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i detyrës zyrtare.

Polica nuk ka dhënë detaje.

Por policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat