Burri rrah gruan e dy fëmijët në Istog

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan e dy fëmijët në Istog

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 16:00
Foto ilustrim

Një burrë ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijë e tij, në Istog, pas një mosmarrëveshje.

Si pasojë e dhunës, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari, pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Detaje më të hollësishme për rastin nuk janë dhënë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat