Zhduket një burrë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë në Pejë

Më: 20 mars 2023 Në ora: 09:30
Ilustrim

Një burrë nga Peja është raportuar si iu zhdukur të dielën.

Siç njofton policia rastin në polici e ka njoftuar një grua e cila ka thënë se i ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se, viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat