Digjet një shtëpi në Prizren

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Prizren

Më: 25 mars 2023 Në ora: 09:28
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici, të premten rreth orës 11:30, se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një shtëpi e pabanuar në fshatin Zhur të Prizrenit.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Vlera e dëmit të shkaktuar nuk dihet.

Ende nuk dihen rrethanat që shkaktuan zjarirn.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat