Zhduket një burrë nga Lubiqeva e Prizrenit

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë nga Lubiqeva e Prizrenit

Më: 28 maj 2023 Në ora: 12:02
Foto ilustrim

Një burrë nga Lubiqevë e Prizrenit është zhdukur të premten.

Dje rastin në polici e ka lajmëruar babai i personit në fjalë.

Në raportin e policisë thuhet se babai ka deklaruar se i biri i është larguar nga shtëpia dhe se nuk ka njohur për vendndodhjen e saj.

Rasti është procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat