Gjendet pa shenja jete një person në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Fushë Kosovë

Më: 30 maj 2023 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e vet të hënën rreth mesnatës në Fushë Kosovë.

Sipas policisë, njësitet policore, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Nërkaq rasti vazhdon të hetohet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat